Editörler

Gökhan Bulut
Suderin Murat
Uğur Okçu
Gülçin Tellioğlu
Leyla Yücel

Yayın Kurulu

Yağmur Dolkun
Bülent Irkkan
Elif İnan
Doğanay Sevindik
Koray Özbaysal


Fotografya Yayın Kurulu
adına İmtiyaz Sahibi
Ş. Uğur Okçu


E-Mail Fotografya
fotografya@ada.net.tr

Yayınlanmasını İstediğiniz
Fotoğraf Haberleri İçin

fotografya@fotografya.gen.tr

ADANET Fotoğraf Editörü

Ş. Uğur OKÇU
 
ara


Özgeçmiş, Kadriye Karataş

Sivas’ta doğdu. 1995 yılında Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde aldığı akademik eğitimler sonrasında, çeşitli teknikler kullanarak resim çalışmalarına başladı.

Fotoğrafla ilgilenmeye başladı ve bu ilgisini AFSAD’da (Ankara Fotoğraf Sanatçıları Derneği) geliştirdi. İsa Özdemir ve Gökhan Bulut atölyelerinde soyut fotoğraf eğitimi aldı. 2004 yılında AFSAD üyesi oldu ve derneğin yönetim kurulunda görev aldı.

Her iki sanat dalında (resim ve fotoğraf) yapılan birçok karma sergiye katıldı. Bilkent Center, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ve Ankara Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi ve İstanbul Beyoğlu’nda Odakule Sanat Galerisi’nde kişisel sergilerini açtı.
Ziyaretçi Sayısı:1000186
 
   
 
   
 

Barındırma: AdaNET

 

Copyright and "Fair Use" Information

Dergimiz ticari bir kuruluş olmayıp amatör bir yayındır. Fotoğrafçıları ve dünyada yapılan fotoğraf çalışmalarını tanıtmak amacıyla bilgi ve haber yayınları yapmaktadır.
Bir kolektif anlayışıyla çalıştığı için makalelerde yer alan fotoğraflar ve alıntıların sorumluluğu makalenin yazarına, fotoğrafçısına aittir.
Dergide yer alan içeriklerden ve ihlallerden derginin herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Fotoğrafya'da yayınlanan yazıların, fotoğrafların ve kısa filmlerin sorumluluğu
yazarlarına/fotoğrafçılarına/sanatçılarına/film yönetmenlerine aittir.

Dergimiz fotoğrafla ilgili gelişmeleri duyurmak amacıyla çalışmaktadır. Ek olarak, ülkemizde yeterince tanınmayan yabancı fotoğrafçılar ve fotoğraflarıyla ilgili bilgi de aktarmaktadır. Makalelerde yer alan fotoğraflar HABER amaçlı kullanılmaktadır.

AdaNET Ana Sayfa X-Hall Instagram