Editör

Osman Ürper

Yayın Kurulu

Şeyda Aytem
Ayşegül Çakır
Handan Turan
Zerrin Yazar


Fotografya Yayın Kurulu
adına İmtiyaz Sahibi
Ş. Uğur Okçu


E-Mail Fotografya
fotografya@ada.net.tr

Yayınlanmasını İstediğiniz
Fotoğraf Haberleri İçin

fotografya@fotografya.gen.tr

ADANET Fotoğraf Editörü

Ş. Uğur OKÇU
 
ara


    Sayı 1    Portfolyo
Portfolyo Zehra AKSU YILMAZER
1 Aralık 1966'da Giresun'da doğdu. İlkokul dördüncü sınıfı bitirdikte sonra, Almanya'ya gitti. Liseyi bitirdikten sonra tekrar Türkiye'ye döndü. 1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Mütercim-Tecümanlık Bölümü'nden mezun oldu. 1989-1991 yılları arasında Almanca profesyonel turizm rehberliği yaptı. 1989-1997 yılları arasında, Almanca'dan Türkçe'ye dört tane edebi eser çevirdi. 1991-1996 yılları arasında çeşitli Türk-Alman Teknik İşbirliği projelerinde çevirmen olarak çalıştı. 1992 yılında Afsad'la yılında tanıştı, 1996 yılında Afsad'a üye oldu. Çeşitli karma sergilerde ve Afsad'ın Ulusal sergilerinde fotoğrafları sergilendi. 1997 yılında Sınırtanımaz Fotoğrafçılar Grubu üyesi oldu.

Şu anda DOST Kitabevi Yayınevi'nde Almanca editör olarak çalışmaktadır. Ayrıca, 1996 yılından beri, Almanya hükümetinin finanse ettiği, iki ayda bir çıkan bir dergiyi Türkçe'ye çevirmektedir.

  • Portfolyo; ZEHRA AKSU
  • Portfolyo; ZEHRA AKSU
  • Portfolyo; ZEHRA AKSU
  • Portfolyo; ZEHRA AKSU
  • Portfolyo; ZEHRA AKSU
  • Portfolyo; ZEHRA AKSUZiyaretçi Sayısı:1000911
 
   
 
   
 

Barındırma: AdaNET

 

Copyright and "Fair Use" Information

Dergimiz ticari bir kuruluş olmayıp amatör bir yayındır. Fotoğrafçıları ve dünyada yapılan fotoğraf çalışmalarını tanıtmak amacıyla bilgi ve haber yayınları yapmaktadır.
Bir kolektif anlayışıyla çalıştığı için makalelerde yer alan fotoğraflar ve alıntıların sorumluluğu makalenin yazarına, fotoğrafçısına aittir.
Dergide yer alan içeriklerden ve ihlallerden derginin herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Fotoğrafya'da yayınlanan yazıların, fotoğrafların ve kısa filmlerin sorumluluğu
yazarlarına/fotoğrafçılarına/sanatçılarına/film yönetmenlerine aittir.

Dergimiz fotoğrafla ilgili gelişmeleri duyurmak amacıyla çalışmaktadır. Ek olarak, ülkemizde yeterince tanınmayan yabancı fotoğrafçılar ve fotoğraflarıyla ilgili bilgi de aktarmaktadır. Makalelerde yer alan fotoğraflar HABER amaçlı kullanılmaktadır.

AdaNET Ana Sayfa X-Hall Instagram