Editör

Koray Olşen

Yayın Kurulu

Atila Köksal
Aysel Altun
Ayşe Saray
Berrin Cerrahoğlu
Dora Günel
Mehmet N.Savcı
Meltem Çolak
Necla Can Güler
Nilüfer Zengin
Koray Özbaysal


Fotografya Yayın Kurulu
adına İmtiyaz Sahibi
Ş. Uğur Okçu


E-Mail Fotografya
fotografya@ada.net.tr

Yayınlanmasını İstediğiniz
Fotoğraf Haberleri İçin

fotografya@fotografya.gen.tr

ADANET Fotoğraf Editörü

Ş. Uğur OKÇU
 
ara


    Sayı 29    PORTFOLYO
PORTFOLYO
Cihan Serdaroğlu


NEW YORK

Dünyanın en etkileyici sehirlerinden biri New York. Size verdiği müthiş de bir enerjisi var. Yol, deniz ve hava trafiği hiç durmuyor ve gecesiyle gündüzüyle 24 saat boyunca hareketli. Demografik olarak dünyanın en zengin şehri olsa gerek. Hemen her ırktan insanı görmek mümkün. Bir zamanlar dünyanın her tarafından gelen ve başarıya hasret her tür insanın yeni dünyaya giriş kapısı olmuş New York’ta "melting pot" olgusunun ne olduğu çok güzel gözlemleniyor.

Seversiniz ya da sevmezsiniz ama mimarisinin ilginçliğine duyarsız kalmanız mümkün değil. Coğrafi konumu nedeni ile 4 mevsimi dolu dolu yaşaması ve gökyüzünün sürekli değişkenliği görsel olarak şehre büyük zenginlik katmakta.

Fotoğrafı seven için New York, sokakları, meydanları, köprüleri, müzeleri ve tabii ki insanları ile tam bir hazine. Bu seride göreceğiniz fotoğraflar Nisan-Aralık 2013 tarihlerinde şehrin bir çok yerine günün çesitli saatlerinde yaptığım uzun yürüyüşler sırasında çekildi. Uzun mesafeleri ve sürekli uğulduyan gürültüsüyle New York çok yorucu. Ama size sunduğu görsel şölen her türlü yorgunluğu unutturmakta.


Ziyaretçi Sayısı:1000701
 
   
 
   
 

Barındırma: AdaNET

 

Copyright and "Fair Use" Information

Dergimiz ticari bir kuruluş olmayıp amatör bir yayındır. Fotoğrafçıları ve dünyada yapılan fotoğraf çalışmalarını tanıtmak amacıyla bilgi ve haber yayınları yapmaktadır.
Bir kolektif anlayışıyla çalıştığı için makalelerde yer alan fotoğraflar ve alıntıların sorumluluğu makalenin yazarına, fotoğrafçısına aittir.
Dergide yer alan içeriklerden ve ihlallerden derginin herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Fotoğrafya'da yayınlanan yazıların, fotoğrafların ve kısa filmlerin sorumluluğu
yazarlarına/fotoğrafçılarına/sanatçılarına/film yönetmenlerine aittir.

Dergimiz fotoğrafla ilgili gelişmeleri duyurmak amacıyla çalışmaktadır. Ek olarak, ülkemizde yeterince tanınmayan yabancı fotoğrafçılar ve fotoğraflarıyla ilgili bilgi de aktarmaktadır. Makalelerde yer alan fotoğraflar HABER amaçlı kullanılmaktadır.

AdaNET Ana Sayfa X-Hall Instagram