Editörler

Suderin Murat
Gülçin Tellioğlu
Leyla Yücel

Yayın Kurulu

Yağmur Dolkun
Bülent Irkkan
Elif İnan
Mahmut Özturan
Doğanay Sevindik
Zeynep Şişman
Elif Vargı


Fotografya Yayın Kurulu
adına İmtiyaz Sahibi
Ş. Uğur Okçu


E-Mail Fotografya
fotografya@ada.net.tr

Yayınlanmasını İstediğiniz
Fotoğraf Haberleri İçin

fotografya@fotografya.gen.tr

ADANET Fotoğraf Editörü

Ş. Uğur OKÇU
 
ara


    Sayı 21    
Salih GülerSalih Güler, 1959 yılında Ankara’da doğdu. Ekonomi eğitimi aldı ve serbest olarak çalışır. Okuldan öğretmeni olan Beril hanımla evli ve iki kedisiyle beraber Ankara’da yaşar.

Fotoğrafik geçmişi, kedilerini fotoğraflamak amacıyla 2001 yılında başladı. 2004 yılında fotoğrafı bir sanat olarak öğrendiği bir atölye çalışmasına katıldı.

Meis Van Der Rohe’nun “az, daha çoktur” sözünü parolası olarak seçti. Günümüz dünyasının çevresel kirliliğini aza  indirgeyerek, sadece kişisel gerçeklerini fotoğraflarına yansıtmaya çalışır.”Yaşamın güzelliği kendi basitliğidir : Daha az anlam için bak” der ve hemen hemen her kompozisyonuna yaşayan tek şey koyar. Favorisi olan fotoğrafçılardan bazıları: Andre Kertez, Ron Fricke, Gregory Colbert ve Nuri Bile Ceylan’dır.

Yağmurda yürümeyi, futbol basketbol ve aksiyon film seyretmeyi, özellikle “lucky luke” gibi çizgi roman okumayı sever. Tam bir hayvanseverdir, fotoğraf çekimlerinde haynanları beslemek için yanında sürekli yiyecek bulundurur.


Ziyaretçi Sayısı:1001003
 
   
 
   
 

Barındırma: AdaNET

 

Copyright and "Fair Use" Information

Dergimiz ticari bir kuruluş olmayıp amatör bir yayındır. Fotoğrafçıları ve dünyada yapılan fotoğraf çalışmalarını tanıtmak amacıyla bilgi ve haber yayınları yapmaktadır.
Bir kolektif anlayışıyla çalıştığı için makalelerde yer alan fotoğraflar ve alıntıların sorumluluğu makalenin yazarına, fotoğrafçısına aittir.
Dergide yer alan içeriklerden ve ihlallerden derginin herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Fotoğrafya'da yayınlanan yazıların, fotoğrafların ve kısa filmlerin sorumluluğu
yazarlarına/fotoğrafçılarına/sanatçılarına/film yönetmenlerine aittir.

Dergimiz fotoğrafla ilgili gelişmeleri duyurmak amacıyla çalışmaktadır. Ek olarak, ülkemizde yeterince tanınmayan yabancı fotoğrafçılar ve fotoğraflarıyla ilgili bilgi de aktarmaktadır. Makalelerde yer alan fotoğraflar HABER amaçlı kullanılmaktadır.

AdaNET Ana Sayfa X-Hall Instagram