Editörler

Gülçin Tellioğlu
Bülent Irkkan
Ş.Uğur Okçu

Yayın Kurulu

Meryem Akköse
Can Gazialem
Elif İnan
Şirin Karadeniz
Nejat Kutup
Doğanay Sevindik
Aylin Yılmazbayhan
Leyla Yücel


Fotografya Yayın Kurulu
adına İmtiyaz Sahibi
Ş. Uğur Okçu


E-Mail Fotografya
fotografya@ada.net.tr

Yayınlanmasını İstediğiniz
Fotoğraf Haberleri İçin

fotografya@fotografya.gen.tr

ADANET Fotoğraf Editörü

Ş. Uğur OKÇU
 
ara


    Sayı 18    Nü'mayiş
Nü'mayiş Cem Boyner
Yakındaki Uzak

1955 yılında İstanbul’da doğan Cem Boyner, 1978’de Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı yıl, aile şirketi olan Altınyıldız Grubu’nda iş hayatına atılan Cem Boyner, halen Boyner Holding Murahhas Aza görevini sürdürmektedir. Boyner, Ümit Boyner ile evli ve dört çocuk babasıdır.

Cem Boyner, lise yıllarından beri amatör olarak fotoğrafçılıkla ilgilendi... Robert Kolej’de Aydın Ungan ile fotoğrafçılığa başladı. 1996 yılında sualtı fotoğrafları çekmeye başladı... Korsika, Kızıldeniz, Filipinler, Endonezya, Maldivler ile ülkemizde Bodrum, Fethiye, Gökova, Hisarönü ve Datça yörelerinde çektiği eserleri, 1999 yılında açtığı ilk kişisel sergisi “Sualtı” ile sergiledi...

Cem Boyner 2. kişisel fotoğraf sergisini 2005 yılında açtı. Portrelerden oluşan “Uzaktaki Yakın” ve insan vücutlarının belgelendiği “Yakındaki Uzak” sergisi İstanbul, Ankara ve İzmir’de yaklaşık 45 bin kişi tarafından ziyaret edildi.


Ziyaretçi Sayısı:1000682
 
   
 
   
 

Barındırma: AdaNET

 

Copyright and "Fair Use" Information

Dergimiz ticari bir kuruluş olmayıp amatör bir yayındır. Fotoğrafçıları ve dünyada yapılan fotoğraf çalışmalarını tanıtmak amacıyla bilgi ve haber yayınları yapmaktadır.
Bir kolektif anlayışıyla çalıştığı için makalelerde yer alan fotoğraflar ve alıntıların sorumluluğu makalenin yazarına, fotoğrafçısına aittir.
Dergide yer alan içeriklerden ve ihlallerden derginin herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Fotoğrafya'da yayınlanan yazıların, fotoğrafların ve kısa filmlerin sorumluluğu
yazarlarına/fotoğrafçılarına/sanatçılarına/film yönetmenlerine aittir.

Dergimiz fotoğrafla ilgili gelişmeleri duyurmak amacıyla çalışmaktadır. Ek olarak, ülkemizde yeterince tanınmayan yabancı fotoğrafçılar ve fotoğraflarıyla ilgili bilgi de aktarmaktadır. Makalelerde yer alan fotoğraflar HABER amaçlı kullanılmaktadır.

AdaNET Ana Sayfa X-Hall Instagram