Editörler

Suderin Murat
Gülçin Tellioğlu
Leyla Yücel

Yayın Kurulu

Meryem Akköse
Yağmur Dolkun
Bülent Irkkan
Elif İnan
Nejat Kutup
Mahmut Özturan
Doğanay Sevindik
Zeynep Şişman
Elif Vargı


Fotografya Yayın Kurulu
adına İmtiyaz Sahibi
Ş. Uğur Okçu


E-Mail Fotografya
fotografya@ada.net.tr

Yayınlanmasını İstediğiniz
Fotoğraf Haberleri İçin

fotografya@fotografya.gen.tr

ADANET Fotoğraf Editörü

Ş. Uğur OKÇU
 
ara


Objektifin Öte Yanı Ebru Tekerek Ertuğ - Tekin Ertuğ
Objektifin Öte Yanı

PORTRELERİ ÇEKERKEN  - IV

Uzunca bir aradan sonra, “Fotografya” e-dergisi yayın hayatına yeniden geçmiştir. Derginin yeniden yayınlanmaya başlaması, derginin daimi okuyucuları ve diğer birçok insan tarafından memnuniyetle karşılanacağı gibi, bizi de fazlasıyla sevindirmiştir.

Umarız ve dileriz ki; bütünüyle gönüllülük çerçevesinde oluşturulan ve hiçbir karşılık gözetmeksizin, baştan sona amatör ruhla hayat bulan ve çokça emek konarak internet olanaklarıyla hazırlanan fotograf dergilerinin ve elbette “fotografya” nın da yayın hayatında kesintiler olmasın, okuyucularına, yayınlanmış önceki sayılarına benzer şekilde, niteliği yüksek yeni sayılarla düzenli olarak ulaşabilsinler.

Önceki sayılarda olduğu gibi, bu sayıda ve yayınlanacak diğer bütün sayılarda, iletişim kurabildiğimiz amatör veya profesyonel fotografçı dostların, birbirinden güzel sohbetleri eşliğinde oluşturduğumuz, hiçbir iddiası olmayan, amatör yaklaşımlı portre bağlamındaki görüntülerini sunmayı sürdüreceğiz.    

Ebru Tekerek ERTUĞ – Tekin ERTUĞ
Göker MÜFTÜOĞLU

Ebru TEKEREK ERTUĞ
Tekin ERTUĞ

Ziyaretçi Sayısı:1000708
 
   
 
   
 

Barındırma: AdaNET

 

Copyright and "Fair Use" Information

Dergimiz ticari bir kuruluş olmayıp amatör bir yayındır. Fotoğrafçıları ve dünyada yapılan fotoğraf çalışmalarını tanıtmak amacıyla bilgi ve haber yayınları yapmaktadır.
Bir kolektif anlayışıyla çalıştığı için makalelerde yer alan fotoğraflar ve alıntıların sorumluluğu makalenin yazarına, fotoğrafçısına aittir.
Dergide yer alan içeriklerden ve ihlallerden derginin herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Fotoğrafya'da yayınlanan yazıların, fotoğrafların ve kısa filmlerin sorumluluğu
yazarlarına/fotoğrafçılarına/sanatçılarına/film yönetmenlerine aittir.

Dergimiz fotoğrafla ilgili gelişmeleri duyurmak amacıyla çalışmaktadır. Ek olarak, ülkemizde yeterince tanınmayan yabancı fotoğrafçılar ve fotoğraflarıyla ilgili bilgi de aktarmaktadır. Makalelerde yer alan fotoğraflar HABER amaçlı kullanılmaktadır.

AdaNET Ana Sayfa X-Hall Instagram