Editör

Bülent Irkkan

Yayın Kurulu

Leyla Benli
Elif İnan
Nejat Kutup
E.Kemal Mert
Doğanay Sevindik
Aylin Yılmazbayhan


Fotografya Yayın Kurulu
adına İmtiyaz Sahibi
Ş. Uğur Okçu


E-Mail Fotografya
fotografya@ada.net.tr

Yayınlanmasını İstediğiniz
Fotoğraf Haberleri İçin

fotografya_haberler
@ada.net.tr


ADANET Fotoğraf Editörü

Ş. Uğur OKÇU
 
ara


    Sayılar    Sayı 16    Yeni Umutlar    Deniz Tokay
Deniz Tokay
"Ege Üniversitesi İletişim mezunuyum. Fotoğrafa okul yıllarında giriş yaptım. Mezuniyet sonrası Ankara'da Afsad'la tanıştım ve burası benim için bol pratik imkanı sağlayan bir yer oldu. Seminerler, Atölyeler derken ardından üyelik geldi. Sonrada geneli 1. kur'u kapsayan eğitim görevi. Halen devam ediyorum bu alanda.

Bu süreçte bazı karma sergiler ve "Bizim Atölye" bünyesinde gerçekleştirdiğimiz projeler sonrası açtığımız sergiler fotoğrafik eylemlerim arasında yer alır.

Bir şeyleri çerçeveleyip "koparıp almak" hissini yoğun yaşıyorum çoğu zaman. Yakın zamanda başladığım Kısa Film seminerleri sonrasında bu çerçeveye bir de hareket eklendi. Çerçeveleyip, seçip, kaydedip saklıyorum şimdilerde.

Çalışmaların paylaşılması ve böylelikle çoğalmasını savundum hep, bu amaçla kişisel paylaşımlarımdan önce bundan 5 ay öncesinde "sanatı paylaşın" sloganıyla www.sanatmerkezi.org adıyla genel bir paylaşım alanı oluşturdum.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Ziyaretçi Sayısı:1000107
 
   
 
   
 

Barındırma: AdaNET

 

Copyright and "Fair Use" Information

Fotoğrafya'da yayınlanan yazıların, fotoğrafların ve kısa filmlerin sorumluluğu
yazarlarına/fotoğrafçılarına/sanatçılarına/film yönetmenlerine aittir.

Dergimiz fotoğrafla ilgili gelişmeleri duyurmak amacıyla çalışmaktadır. Ek olarak, ülkemizde yeterince tanınmayan yabancı fotoğrafçılar ve fotoğraflarıyla ilgili bilgi de aktarmaktadır. Makalelerde yer alan fotoğraflar HABER amaçlı kullanılmaktadır.

AdaNET Ana Sayfa X-Hall Instagram