Editör

Bülent Irkkan

Yayın Kurulu

Tülin Ağca
Leyla Benli
D. Esra Ertürk
Elif İnan
Nejat Kutup
Fulya Köse
E.Kemal Mert
Doğanay Sevindik
Tacettin Teymur
Aylin Yılmazbayhan


Fotografya Yayın Kurulu
adına İmtiyaz Sahibi
Ş. Uğur Okçu


E-Mail Fotografya
fotografya@ada.net.tr

Yayınlanmasını İstediğiniz
Fotoğraf Haberleri İçin

fotografya@fotografya.gen.tr

ADANET Fotoğraf Editörü

Ş. Uğur OKÇU
 
ara


Canlı Kalkanların Yol Öyküsü Ali Öz

Ali Öz Özgeçmiş 》》》

Bu fotoğraflar, Londra'dan hareket edip Bağdat'a yol alan Canlı Kalkan'lara İstanbul'dan katılan Ali Öz'ün, 10 Şubat 2003 - 24 Şubat 2003 tarihleri arasındaki tanıklığıdır. Fotoğraflar İstanbul'dan Cilvegözü'ne Türkiye topraklarında ve Irak topraklarında Kerbela, Babil (Babilon) ile Bağdat'da çekilmiştir.

Bu fotoğraflarda gördüğünüz çocuklar, yetişkinler siz bu sayfalara baktığınız anlarda belki de artık yaşamıyorlar, bir hastanede yaşam mücadelesi veriyorlar, bir yakınını kaybettiler ya da artık barınacak bir evleri yok... Bebekler geceleri ninni yerine hedefini şaşırmayan güvenli bombaların! seslerini dinleyerek uyuyorlar.

Peki ya sizler, renkli TV'lerinin karşısında bu insanlık trajedisini izleyen Milyarlar, sizler geceleri hangi sesleri dinleyerek uykuya dalıyorsunuz ?  (Fotografya)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ziyaretçi Sayısı:1000736
 
   
 
   
 

Barındırma: AdaNET

 

Copyright and "Fair Use" Information

Dergimiz ticari bir kuruluş olmayıp amatör bir yayındır. Fotoğrafçıları ve dünyada yapılan fotoğraf çalışmalarını tanıtmak amacıyla bilgi ve haber yayınları yapmaktadır.
Bir kolektif anlayışıyla çalıştığı için makalelerde yer alan fotoğraflar ve alıntıların sorumluluğu makalenin yazarına, fotoğrafçısına aittir.
Dergide yer alan içeriklerden ve ihlallerden derginin herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Fotoğrafya'da yayınlanan yazıların, fotoğrafların ve kısa filmlerin sorumluluğu
yazarlarına/fotoğrafçılarına/sanatçılarına/film yönetmenlerine aittir.

Dergimiz fotoğrafla ilgili gelişmeleri duyurmak amacıyla çalışmaktadır. Ek olarak, ülkemizde yeterince tanınmayan yabancı fotoğrafçılar ve fotoğraflarıyla ilgili bilgi de aktarmaktadır. Makalelerde yer alan fotoğraflar HABER amaçlı kullanılmaktadır.

AdaNET Ana Sayfa X-Hall Instagram