Editör

Bülent Irkkan

Yayın Kurulu

Tülin Ağca
Özlem Bağcı
Leyla Benli
D. Esra Ertürk
Elif İnan
Nejat Kutup
Fulya Köse
E.Kemal Mert
Doğanay Sevindik
Tacettin Teymur
Aylin Yılmazbayhan


Fotografya Yayın Kurulu
adına İmtiyaz Sahibi
Ş. Uğur Okçu


E-Mail Fotografya
fotografya@ada.net.tr

Yayınlanmasını İstediğiniz
Fotoğraf Haberleri İçin

fotografya@fotografya.gen.tr

ADANET Fotoğraf Editörü

Ş. Uğur OKÇU
 
ara


Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğraf Kulübü ve Sinema Kulübü işbirliği ile 2. Amatör Dia ve Kısa Film Gösterileri Haftası
Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğraf Kulübü (YTÜFOK) ve Sinema Kulübü işbirliği ile 25-29 Mart 2002 tarihleri arasında 2. Amatör Dia ve Kısa Film Gösterileri Haftası düzenlenecektir. ( son başvuru tarihi 25 Şubat 2002 )

‘Profesyonelliğe amatör adımlarla başlamak için…’ ilkesiyle bu sene ikincisini düzenleyecek olan bu etkinliğin, amatör çalışmaları geniş kitlelere sunmak ve izlenebilecekleri bir platform oluşturmak amacıyla düzenlenmektedir.

Fotoğrafçılık ve yönetmenlik gibi öznellik ve nesnelliğin aynı düzlemde buluştuğu bir sanatla uğraşan herkes etkinliğe katılmaya davetlidir.Ziyaretçi Sayısı:1000433
 
   
 
   
 

Barındırma: AdaNET

 

Copyright and "Fair Use" Information

Dergimiz ticari bir kuruluş olmayıp amatör bir yayındır. Fotoğrafçıları ve dünyada yapılan fotoğraf çalışmalarını tanıtmak amacıyla bilgi ve haber yayınları yapmaktadır.
Bir kolektif anlayışıyla çalıştığı için makalelerde yer alan fotoğraflar ve alıntıların sorumluluğu makalenin yazarına, fotoğrafçısına aittir.
Dergide yer alan içeriklerden ve ihlallerden derginin herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Fotoğrafya'da yayınlanan yazıların, fotoğrafların ve kısa filmlerin sorumluluğu
yazarlarına/fotoğrafçılarına/sanatçılarına/film yönetmenlerine aittir.

Dergimiz fotoğrafla ilgili gelişmeleri duyurmak amacıyla çalışmaktadır. Ek olarak, ülkemizde yeterince tanınmayan yabancı fotoğrafçılar ve fotoğraflarıyla ilgili bilgi de aktarmaktadır. Makalelerde yer alan fotoğraflar HABER amaçlı kullanılmaktadır.

AdaNET Ana Sayfa X-Hall Instagram