Editör

Bülent Irkkan

Yayın Kurulu

Tülin Ağca
Özlem Bağcı
Leyla Benli
D. Esra Ertürk
Elif İnan
Nejat Kutup
Fulya Köse
E.Kemal Mert
Doğanay Sevindik
Tacettin Teymur
Aylin Yılmazbayhan


Fotografya Yayın Kurulu
adına İmtiyaz Sahibi
Ş. Uğur Okçu


E-Mail Fotografya
fotografya@ada.net.tr

Yayınlanmasını İstediğiniz
Fotoğraf Haberleri İçin

fotografya@fotografya.gen.tr

ADANET Fotoğraf Editörü

Ş. Uğur OKÇU
 
ara


Selim Seval tarafından diabankası Diatürk kuruldu
2001 yılında Selim Seval tarafından kurulan dia bankası internet ortamında www.diaturk.com adresinde hizmet veriyor. Ülkemizde bulunan diabankların sunmaya çalıştıkları görsellikleri gözönüne alarak, fotoğraf piyasasında önemli bir zemini tamamlamayı hedefleyen Diatürk,

internet ortamında hızlı arama motorlarına sahip, reklam ajanslarının yaratıcı takımının ihtiyacına hemen cevap verebilecek bir sisteme sahip olduğunu, Türk Fotoğrafçının her konudaki emeğini göz önüne alarak, kaliteli, ve farklı gözle çekilmiş görüntüleri ihtiyaç sahiplerine iletmeyi hedeflemiş bir diabankası olduğunu ifade etmektedir. Ve özgün ve özenli çalışmaları ile tüm fotoğrafçılara bünyelerine katılmaları için çağrıda bulunmaktadırlar.Ziyaretçi Sayısı:1000493
 
   
 
   
 

Barındırma: AdaNET

 

Copyright and "Fair Use" Information

Dergimiz ticari bir kuruluş olmayıp amatör bir yayındır. Fotoğrafçıları ve dünyada yapılan fotoğraf çalışmalarını tanıtmak amacıyla bilgi ve haber yayınları yapmaktadır.
Bir kolektif anlayışıyla çalıştığı için makalelerde yer alan fotoğraflar ve alıntıların sorumluluğu makalenin yazarına, fotoğrafçısına aittir.
Dergide yer alan içeriklerden ve ihlallerden derginin herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Fotoğrafya'da yayınlanan yazıların, fotoğrafların ve kısa filmlerin sorumluluğu
yazarlarına/fotoğrafçılarına/sanatçılarına/film yönetmenlerine aittir.

Dergimiz fotoğrafla ilgili gelişmeleri duyurmak amacıyla çalışmaktadır. Ek olarak, ülkemizde yeterince tanınmayan yabancı fotoğrafçılar ve fotoğraflarıyla ilgili bilgi de aktarmaktadır. Makalelerde yer alan fotoğraflar HABER amaçlı kullanılmaktadır.

AdaNET Ana Sayfa X-Hall Instagram