Editör

Bülent Irkkan

Yayın Kurulu

Tülin Ağca
Özlem Bağcı
Leyla Benli
D. Esra Ertürk
Elif İnan
Nejat Kutup
Fulya Köse
E.Kemal Mert
Doğanay Sevindik
Tacettin Teymur
Aylin Yılmazbayhan


Fotografya Yayın Kurulu
adına İmtiyaz Sahibi
Ş. Uğur Okçu


E-Mail Fotografya
fotografya@ada.net.tr

Yayınlanmasını İstediğiniz
Fotoğraf Haberleri İçin

fotografya@fotografya.gen.tr

ADANET Fotoğraf Editörü

Ş. Uğur OKÇU
 
ara


Yol notları'nda sizleri farklı diyarlara götüren arkadaşımız Faruk Budak, şimdi Dünya'yı dolaşıyor ve sizleri de davet ediyor...
Dergimizin 7,10 ve 11nci sayılarına yol notlari ve fotoğrafları ile katkıda bulunan arkadaşımız Faruk BUDAK 14 ay sürecek uzun bir Asya-Afrika seyahatine çıkacaktır. Geçeceği ülkeler sırasıyla İran, Pakistan, Hindistan, Nepal, Çin, Laos, Kamboçya, Tayland, Malezya, Singapur, Endenozya, Güney Afrika, Swaziland, Mozambik, Zambia, Zimbabve, Malawi, Tanzanya, Kenya,Etiyopya, Sudan, Mısır, Ürdün ve Suriye’dir. Kendisi yapacağı bu uzun gezi sırasında arkadaşları, dostları ve gezmeyi seven macera dolu insanlarla haberleşmek maksadıyla bir e-mail grubu oluşturmuştur. Bu geziyi mümkün olduğu ölçüde yoldan , insanlarla paylaşmak istemekte, yolda her internet kafe bulduğunda son dönemde başından geçenleri grubundakilerle paylaşmayı arzulamaktadır. Bu e-mail grubuna katılmak icin gezginFB-subscribe@yahoogroups.com adresine boş bir e-mail atmanız ya da farukbudak@yahoo.com adresine gruba katılmak istediğinizi belirten bir e-mail göndermeniz yeterli olacaktır.Ziyaretçi Sayısı:1000422
 
   
 
   
 

Barındırma: AdaNET

 

Copyright and "Fair Use" Information

Dergimiz ticari bir kuruluş olmayıp amatör bir yayındır. Fotoğrafçıları ve dünyada yapılan fotoğraf çalışmalarını tanıtmak amacıyla bilgi ve haber yayınları yapmaktadır.
Bir kolektif anlayışıyla çalıştığı için makalelerde yer alan fotoğraflar ve alıntıların sorumluluğu makalenin yazarına, fotoğrafçısına aittir.
Dergide yer alan içeriklerden ve ihlallerden derginin herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Fotoğrafya'da yayınlanan yazıların, fotoğrafların ve kısa filmlerin sorumluluğu
yazarlarına/fotoğrafçılarına/sanatçılarına/film yönetmenlerine aittir.

Dergimiz fotoğrafla ilgili gelişmeleri duyurmak amacıyla çalışmaktadır. Ek olarak, ülkemizde yeterince tanınmayan yabancı fotoğrafçılar ve fotoğraflarıyla ilgili bilgi de aktarmaktadır. Makalelerde yer alan fotoğraflar HABER amaçlı kullanılmaktadır.

AdaNET Ana Sayfa X-Hall Instagram