Editörler

Gökhan Bulut
Suderin Murat
Uğur Okçu
Gülçin Tellioğlu
Leyla Yücel

Yayın Kurulu

Yağmur Dolkun
Bülent Irkkan
Elif İnan
Doğanay Sevindik
Koray Özbaysal


Fotografya Yayın Kurulu
adına İmtiyaz Sahibi
Ş. Uğur Okçu


E-Mail Fotografya
fotografya@ada.net.tr

Yayınlanmasını İstediğiniz
Fotoğraf Haberleri İçin

fotografya@fotografya.gen.tr

ADANET Fotoğraf Editörü

Ş. Uğur OKÇU
 
ara


Özgeçmiş, Ayşe Saray

1964 yılında Ankara’da doğdu. Görüntü ve görsel sanatlarla, çocukluğunda Eşref Üren ve Osman Zeki Oral eğitmenliğinde, Devlet Güzel Sanatlar Galerisindeki resim çalışmalarıyla başlayan, çeşitli grup, atölye ve değerli hocalarla, desen ve suluboya ağırlıklı olarak süren ilişkisi; 80’li yılların sonundan itibaren, AFSAD ve FSK bünyesinde, değerli fotoğraf sanatçılarının danışmanlığında gerçekleştirdiği fotoğraf çalışmaları ve radyoloji uzmanlığıyla pekişti. Son yıllarda, tamamlayıcı bir bileşen olarak heykel çalıştı. Yurt içinde ve yurt dışında çeşitli karma sergilere katıldı. AFSAD ve AKRD üyesidir. Kişisel soyut fotoğraf sergisi “Düşsel Gerçekler” Ankara, İstanbul, Adana, Antalya, Ayvalık, Gökova ve Kosova’da; “Düşsel: Mavi” Ankara ve İstanbul’da; yağlıboya serisi “Palabıyık Minnoşlar” ise Ankara’da sergilendi.
Ziyaretçi Sayısı:1000519
 
   
 
   
 

Barındırma: AdaNET

 

Copyright and "Fair Use" Information

Dergimiz ticari bir kuruluş olmayıp amatör bir yayındır. Fotoğrafçıları ve dünyada yapılan fotoğraf çalışmalarını tanıtmak amacıyla bilgi ve haber yayınları yapmaktadır.
Bir kolektif anlayışıyla çalıştığı için makalelerde yer alan fotoğraflar ve alıntıların sorumluluğu makalenin yazarına, fotoğrafçısına aittir.
Dergide yer alan içeriklerden ve ihlallerden derginin herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Fotoğrafya'da yayınlanan yazıların, fotoğrafların ve kısa filmlerin sorumluluğu
yazarlarına/fotoğrafçılarına/sanatçılarına/film yönetmenlerine aittir.

Dergimiz fotoğrafla ilgili gelişmeleri duyurmak amacıyla çalışmaktadır. Ek olarak, ülkemizde yeterince tanınmayan yabancı fotoğrafçılar ve fotoğraflarıyla ilgili bilgi de aktarmaktadır. Makalelerde yer alan fotoğraflar HABER amaçlı kullanılmaktadır.

AdaNET Ana Sayfa X-Hall Instagram